OTDR Overførsel Stik FC ST, SC og LC Adapter Fiber Optiske Time Domain Reflectometer FHP5000/MT9083 AQ7275 AQ7280 MTS6000 Tribrer

Nyhed

kr73.57

Velkommen til En Firkantet Fremstilling Technology Co., LTD

Vi kan forsikre, at vi leverer du med kvalificerede produkter og den bedste service.

Ordrer payment succes, de Fleste varer vil blive afsendt indenfor 24 timer.

Alle vores produkter har 1 års garanti.

Vi har alle typer af fiberoptiske produkter.Kontakt venligst vores kundeservice,

hvis du ikke kunne finde de produkter online, hvad du ønsker.s.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} s.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} s.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} s.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} OTDR FC、 OTDR SC、OTDR ST、OTDR LC、LOCATIVE SLOT PÅ ADAPTEREN BASE indskudstab: Gentagelsesnøjagtighed: Tidspunkter for indsættelse og fjernelse: > 5000 gange Test betingelser: lyskilde: LD test fiber; singlemode / multimode Almindelige type: PC / APC Brug miljø: Temperatur: - 40 ~ > 80 ℃; luftfugtighed: 0 til 85% RH, ikke-kondenserende.Forholdsregler ved brug: Hold keramisk ærmet ren.Støv, olie og urenheder, som kan påvirke udførelsen af produktet.Skal du rengøre det før brug og sat på en støv hætte til beskyttelse efter brug.

Produkt beskrivelse

OTDR Overførsel Stik FC ST, SC og LC Adapter Fiber Optiske Time Domain Reflectometer FHP5000/MT9083 AQ7275 AQ7280 MTS6000 Tribrer LOCATIVE SLOT PÅ ADAPTEREN BASE

Billede Tak fordi du valgte En Firkantet Fremstilling Technology Co., LTD

Betaling/Escrow Service

Hvis du har nogle spørgsmål omkring betaling eller problem på produkter , så tøv ikke med at kontakte vores kundeservice , vil vi tilbyde den mest tilfredsstillende resultat.Tak skal du have.

1. Vær venlig at dobbelt tjekke din adresse, før du fuldfører betalingen.Hvis du ønsker at foretage ændringer , bedes du venligst kontakte os.

2. Et tracking nummer vil være update på www.gawinski.dk, når din vare er afsendt.

Vi er ikke ansvarlige for eventuelle told , afgifter eller gebyrer, som er fra dit land.For yderligere oplysninger kontakt venligst dit lokale toldsted eller os.

3. Hvis du ikke modtager din pakke inden for 30 dage , bedes du straks kontakte os for at få hjælp.Vi vil svare med 24 timer.

s.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC"}

1. Vi opretholder høje standarder for kvalitet og stræber efter 100% kundetilfredshed.

2. Din fem-stjernede positiv feedback er meget vigtig for os.Kontakt os omgående, hvis du ikke er tilfreds med vores produkt eller service , vil vi tilbyde den bedste måde at løse problemet.

3. Hvis du ikke hører fra os inden for 24 timer , bedes du tjekke dine beskeder i din mail-box.Og så prøv at kontakte os via Trade Manager , e-Mail eller telefon.Vi er altid her for at gøre vores bedste for dig.Lad os bygge en sund , positiv og fremgangsrig Ali fællesskab.

s.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} s.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} s.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} s.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} s.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} s.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} span.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC"}

Tags: rb 750 gr3, fc fiber, batteri otdr anritsu, fiberoptiske stik, time domain reflectometer, multi domæne hosting, sol filter telescop, anritsu otdr, antenne netværk, batteri sc.

Indsætte tab ≤ 0.3 dB
Fiber Type Multimode
Mærke SMTE
Model-Nummer OTDR Overførsel Stik FC ST, SC og LC
Oprindelse KN(Oprindelse)
Transmission distance 1000km
Certificering ROHS

Skriv en anmeldelse!

OTDR Overførsel Stik FC ST, SC og LC Adapter Fiber Optiske Time Domain Reflectometer FHP5000/MT9083 AQ7275 AQ7280 MTS6000 Tribrer

Skriv en anmeldelse!

Relaterede varer