Simplex 3,0 mm FC/UPC-FC/UPC OM1 Multimode Fiberoptisk Patch kabel 5pcs/masse

Nyhed

kr68.79

Velkommen Overraskelse--> Klik på " Følg Mig "til at få endnu mere 1% rabat :D Enjoy o _O

BEMÆRK:

1.Køber er ansvarlig for told og lokale import, skatter og afgifter osv.Prisen her ikke omfatter destination gebyr på købers side.

2.Vigtigt!!!Kære Brasilien kunde, kan du forlade din CPF eller CNPJ nummer efter bestillingen.

3.Lande som Brasilien, Mexico: E-pakke og Kina Post kan leveringstiden være omkring 20-90 dage. 4.Tps: Almindelige alkaline AA batterier kan ikke længere leveres med maskinen, undgå batteri levering under behandling ved told-kontrol.Matchet lithium batteri vil blive sendt som ladede elementer, told indtil risiko, der stadig eksisterer, og vent tålmodigt.Tak for din forståelse.

Simplex 3,0 mm FC/UPC-FC/UPC OM1 Multimode Fiberoptisk Patch kabel 5pcs/masse

Ansøgning:

* Telekommunikations System

* Afprøvning Af Udstyr

* Kabel-tv-System

* Long-haul Telekommunikation

* LAN-System

Funktioner:

PC,UPC,APC polering til rådighed

Høj returen tab

Indsætningstab

Høj pålidelighed og stabilitets

Til rådighed fjende singlemode/multimode og simplex/duplex

0,9 mm,2,0 mm,3,0 mm diameter kabel til rådighed

Techinique parameter:

Stik SC LC-FC ST Jakke OD 0.9 mm 2,0 mm 3,0 mm Fiber Tilstand 9/125 50/125 62.5/125 µm Jakke Farve Gul Orange polske APC UPC Bølgelængde 1310/1550nm Fiber Type Duplex Simplex Jakke Materiale

PVC LSZH indskudstab ≤0.2 dB Udskiftelighed ≤0.2 dB Return loss ≥50dB >=65 db for Vibrationer ≤0.2 dB driftstemperatur -40 ~ 75°C opbevaringstemperatur -45~85°C Polaritet En(Tx) til B(Rx) Fiber Kvalitet G652D G657

Hvordan at Vælge Den Rigtige Fiberoptisk Kabel Type?

PS:forskellen på OM4 og OM3 fiber-modus som i det følgende 1. OM4 blev udviklet specielt til VSCEL laser transmission og giver 10 Gb / sekund link afstande på op til 550 Meter (i forhold til 300M med OM3).

2. Den effektive modal båndbredde for OM4 er mere end det dobbelte af OM3.

3. For OM4 patch-kabel det er 4700 MHz.km, mens der til OM3 det er 2000 MHz.km.Betegnelsen Fiber Dia.(µm) Type Fast Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4 OM1 62.5/125 Multimode 2000 M 275 MIO 550 M 33M Ikke understøttet ikke understøttet Ikke understøttet OM2 50/125 Multimode 2000 M 550 M 550 M 82M Ikke understøttet ikke understøttet Ikke understøttet OM3(Laser Optimeret) 50/125 Multimode 2000 M 550 M 550 M 300 M 100 M(SR4) 100 M(SR4) OM4(Laser Optimeret) 50/125 Multimode 2000 M 550 M 550 M 400 M 150 M(SR4) 150M(SR4) Singlemode 9/125 Singlemode 2000 M 5 km på 1310nm 5 km på 10 km, 1310nm på 1310nm N/A N/A Optisk Fiber Ledning Vigtigste Interface type

Vi leverer skræddersyede række af Optiske Patch kabel, linket er til LC-LC-stik.Hvis du har brug for en anden type interface, er du velkommen til at kontakte kundeservice for yderligere oplysninger.

Tags: fiber patch kabel, apc sc, FIBER, ftth, tp-link trådløst internet, Opera, fc til sc, fiber patch, turmetre, fiber patchcord.

Model-Nummer ST/PC til FC/PC patch Patch kabel ledning
Oprindelse KN(Oprindelse)
Certificering INGEN
Kompatibel TP-link
Mærke Joinwit
Stik Type SC/APC
Item Længde 1m
Fiber Type Single Mode
Stik ST/PC to ST/PC
Fiber Diameter 2,0 mm
Navn Fiberoptiske Patch Kabel
Polske Ende Ansigt APC
Størrelse 20cmx20cmx20cm

Skriv en anmeldelse!

Simplex 3,0 mm FC/UPC-FC/UPC OM1 Multimode Fiberoptisk Patch kabel 5pcs/masse

Skriv en anmeldelse!

Relaterede varer